UA RU

Новорічний подарунок для двох медустанов

Ми всі любимо Різдво за святковий новорічний настрій в очікуванні дива та, звичайно, за подарунки! Отримувати подарунки - це здорово, а дарувати ще більше задоволення!

На прохання лікарів Маріупольського територіального медичного об'єднання матері та дитини профспілковий комітет ПМГУ МК «АЗОВСТАЛЬ» та ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» надали благодійну допомогу в придбанні антипригарних біполярних пінцетів, наборів для внутрішньокісткового доступу, бінокулярних збільшень.

Дане обладнання дозволить надавати медичну допомогу маленьким маріупольцям, які звернулися до хірургічного, травматологічного або очного відділення лікарні. Завдяки даному медичному обладнанню надання допомоги буде менш травматичним та якіснішим. Застосування, наприклад, набору для внутрішньокісткового доступу дозволить введення лікарських засобів при шоковому стані дитини, при тяжких травмах, коли порятунок життя вимірюється в секундах. Для зменшення крововтрати при операціях тепер використовуватимуться антипригарні біполярні пінцети, що зупиняють кровотечу методом коагуляції. Застосування бінокулярних збільшувачів на голові хірурга дозволить розширити можливості надання медичної допомоги.

Подарунки передали голова профкому ПМГУ МК "АЗОВСТАЛЬ" Дорошенко Юрій та директор Лікарняної каси "Азовсталь" Артюх Наталія. Зі словами подяки приймали медінвентар медичний директор з лікувальної частини Михайленко Людмила, медичний директор з хірургічної допомоги Чурилов Андрій, дитячий хірург Дзалаєв Геннадій. Лікарі дякували та сказали, що це королівський подарунок нашим дітям.

Не лишилася без подарунків і заводська поліклініка. 17 грудня 2021р. голова Правління ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь», голова профспілкової організації рейкобалкового цеху Ільїн Костянтин, директор Лікарняної каси «Азовсталь» Артюх Наталія разом із завідувачем Гладким Володимиром оглянули придбане та передане медичне обладнання, яке покращить проведення профоглядів та отримання медичної допомоги у відділенні фізіотерапії та у денному стаціонарі у денному стаціонарі.

Комісія профкому з інформаційної роботи

53

Читайте також

Хайруліну М.М. – 95!

31

0

Про зміни до законів на період карантину

57

0

Підтримка українських профспілок від міжнародних колег

45

0