UA RU

Перлина Лівобережжя

Затишне, що потопає в зелені подвіря, світлі, просторі та комфортні кімнати, коридори і сходові прольоти Ради ветеранів комбінату "Азовсталь" вже скучили за своїми господарями і відвідувачами. І ось вранці 25 вересня будівля радісно пожвавилась напередодні зустрічі довгоочікуваних гостей.

На урочисте відкриття Ради ветеранів комбінату після проведеного капітального ремонту запрошені депутат Верховної Ради і ідейний натхненник перетворення Вадим Новинський, директор департаменту по взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» Михайло Цуркан, директор по персоналу і адміністрації ПрАТ "МК "АЗОВСТАЛЬ" Іван Голтвенко, голова профкому комбінату Юрій Дорошенко та інші гості. І звичайно ж члени Ради ветеранів війни і праці комбінату "АЗОВСТАЛЬ".

Вітаючи господарів в їх оновленому будинку, голова профкому Юрій Дорошенко зазначив: "Мої слова подяки будівельникам за якісно виконані роботи і без зайвої скромності можу сказати, що Рада ветеранів зараз - це Перлина Лівобережжя. Оновлена будівля, наповнившись вашою енергією добра і турботи, буде радувати своїх відвідувачів".

Ростовська Тамара Веніковна, голова Ради ветеранів війни і праці, від імені всіх пенсіонерів комбінату з деякою часткою хвилювання приймає такий щедрий подарунок: "Після тривалої перерви гостинно відкриває свої двері Рада ветеранів війни та праці комбінату "АЗОВСТАЛЬ". В період карантинних обмежень та капітального ремонту будівлі Рада не припиняла свою роботу, але сьогодні ми з особливим трепетом входимо в наш будинок.

Нові відремонтовані кабінети, кімната прийому їжі і бібліотека, перукарня і обладнаний кабінет долікарської допомоги, актовий і спортивний зали - все зроблено з любов'ю, обладнано за останнім словом техніки. Адміністрація та профспілковий комітет комбінату закупили нову комп'ютерну техніку та меблі для кабінетів, обладнали відкритий майданчик для проведення заходів з ветеранами на свіжому повітрі. Ми впевнені, що в цій будівлі робота Ради буде організована ще активніше і наші ветерани ще більше відчують ту турботу і увагу, які нам приділяє керівництво Метінвест ".

З'явилася в Раді ветеранів і своя пам'ятка. На подвірі встановлено бюст Горбань Григорія Яковича, двічі Героя Праці, сталевара комбінату "Азовсталь", який більше 30 років свою майстерність і професіоналізм віддав в ім'я процвітання рідного підприємства і міста.

66

Читайте також

Нарада з головами цехових профспілкових комітетів

93

0

Виїзний прийом юрисконсультів в жовтні

38

0

Першотравневі святкування

171

0